O nas

O nas

Dom Seniora Dworek Seniorówka powstał z myślą o osobach w podeszłym wieku, przewlekle chorych i osobach niepełnosprawnych. Zapewniamy całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu, który reaguje na wszystkie potrzeby naszych podopiecznych. Dworek Seniorówka znajduje się w Starej Wsi k/Nadrzyna w województwie mazowieckim, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. 

Dom Seniora spełnia wymogi zawarte w przepisach dotyczących prowadzenia tego typu placówek. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych. Zapewniamy 48 miejsc w  komfortowych pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami dla osób niepełnosprawnych.  Dodatkowo w budynku znajduje się przestronna jadalnia  i pokój dzienny oraz sala rehabilitacyjna i sala do terapii zajęciowej. Do dyspozycji naszych mieszkańców pozostaje przestronny ogród z brzozowym parkiem oraz ogródek warzywny, a okoliczny las i Park w Młochowie sprzyjają spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. 

Dom Opieki Dworek Seniorówka

Dworek Seniorówka otwiera swoje progi dla osób, które potrzebują pomocy w trudach dnia codziennego, ale także dla tych, którzy szukają towarzystwa. Każdego dnia dbamy o kondycję ciała i ducha naszych Seniorów. Przykładamy dużą wagę do farmakoterapii pod okiem farmaceuty, regularności badań i kontroli u lekarzy specjalistów. Zapewniamy opiekę pielęgniarską oraz cotygodniowe wizyty lekarza rodzinnego. Zespół fizjoterapeutów dba o kondycję fizyczną, a psycholog i terapeuta zajęciowy o kondycję psychiczną naszych podopiecznych. Cały zespół naszego Domu Seniora pokłada wszelkie starania, aby zapewnić należytą opiekę przy zachowaniu niezależności każdego z pensjonariuszy. Naszym celem jest stworzenie miejsca z przyjazną, domową atmosferą, aby każdy Senior czuł się jak u siebie. Dbamy również o dobry kontakt podopiecznego z rodziną i przyjaciółmi. 

Hol Dom Seniora Seniorówka

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Państwu w podjęciu tak trudnej decyzji jaką jest umieszczenie bliskiej osoby w Domu Seniora. Dla Państwa i waszych bliskich stworzyliśmy Dworek Seniorówka, która jest miejscem pozwalającym cieszyć się jesienią życia.

Dom opieki jadalnia
Pokój Seniorówka